Sýpka bude mať blog. Pripravujeme pre vás články s témami, ktoré vás budú zaujímať.

Obchodík Sýpka, ktorý nájdete v Liptovskom Mikuláši, bol založený z iniciatívy mladého nadšenca regionálnych výrobkov a už od roku 2014 prináša na vaše stoly kvalitné a čerstvé potraviny. Predovšetkým od domácich farmárov a dodávateľov, lebo len tak vám vieme zaručiť tú najvyššiu kvalitu.

V dnešnej dobe sú potraviny a ich kvalita v spoločnosti veľmi diskutovanou témou. Zvlášť v poslednej dobe, keď sa na pultoch veľkých reťazcov stretávame s prebaľovaným mäsom či plesnivým ovocím. O zlej kvalite potravín u nás sa diskutuje aj na najvyšších miestach. I keď sa situácia pod vplyvom týchto skutočností zlepšuje, stále platí, že v obchodoch si vyberáme buď kvalitu, alebo cenu.

Ľudia častokrát nerozumejú, prečo zdanlivo rovnaké potraviny stoja niekde niekoľkonásobne viac a prečo je vyššia cena lepším riešením. Nevieme presne určiť kto, kde a čo dopestoval, ako nájsť na výrobku podstatné informácie a ako s nimi naložiť. A presne z tohto dôvodu vám Sýpka prináša blog s odpoveďami aj na tieto otázky.

Každý mesiac sa budete môcť tešiť na články s aktuálnymi a zaujímavými témami, ktoré sa budú venovať vášmu každodennému životu a samozrejme potravinám, ktoré sa ho nutne dotýkajú. Odkryjeme vám náš dodávateľský reťazec, predstavíme farmárov a dodávateľov, ktorí cez našu Sýpku prinášajú na vaše stoly kvalitné a čerstvé potraviny, poodhalíme spôsob výroby jednotlivých výrobkov a prinesieme i recepty, aby ste vedeli, ako správne potraviny využiť.

Váš názor, aj ten negatívny, nás zaujíma. Budeme radi, ak s nami budete komunikovať a nebudete sa báť vyjadriť podporu, ale aj kritiku, pretože tá posúva dopredu. Veríme, že spolu sa dokážeme neustále zlepšovať a prinášať vám to, čo potrebujete. A navyše tým podporíme i naše malebné Slovensko – môžeme spoločne pomôcť drobným farmárom a poľnohospodárom, a tým podporiť i naše hospodárstvo a ekonomiku. S objavením chuti čerstvých slovenských potravín si môžeme udržať tradície a nenecháme rozplynúť tradičné chutné receptúry našich dedov a materí v zabudnutí. A to všetko len za cenu kvality, čerstvosti a vedomia, že vieme, čo jeme.

Nikola Kokiová

  • Novinky

    Chcete byť informovaný o nových článkoch medzi prvými? Zaregistrujte sa a všetko podstatné nájdete v svojej emailovej schránke.