V našej slovenskej histórií odpradávna Sýpka symbolizovala dostatok, kvalitu, zdravie a prírodu. Aby aj naďalej Sýpka v srdci Liptova prinášala na vaše stoly kúsok z dedičstva našich predkov, vytvorili sme pre vás miesto plné poctivých potravín.

Do "Sýpky" sa sypalo obilie na chlieb, odkladalo mäso, slanina a klobásy, aby bolo aj na horšie časy.

Sýpka nového veku: Predajňa poctivých potravín

Sýpka je predajňa poctivých potravín, kde jasné zloženie a pôvod sú zárukou vysokej kvality. Denne vám prinášame to najlepšie zo Slovenska i zo sveta. Našimi dodávateľmi sú hlavne drobní výrobcovia a farmári.

Pre „našich“ ľudí
na Liptove

S myšlienkou otvorenia Sýpky sme prišli preto, aby mali ľudia na Liptove aj v dnešných časoch naďalej možnosť nájsť čerstvé, kvalitné a skutočne poctivé potraviny.

Sme tu pre to, aby sme s láskou priniesli na vaše stoly kvalitu, chuť a čerstvosť.

Prinášame vždy len to, čo sami v našich rodinách využívame. Skúšame, porovnávame a nakoniec vyberáme skvelé jedlo a výnimočné chute, ktoré sú pre nás skutočným kulinárskym zážitkom. Veríme, že vďaka kvalitným potravinám si môžete spolu s nami život skutočne vychutnať.

U nás nájdete lahodné potraviny
od dodávateľov, ktorí ovládajú majstrovstvo tradičných receptúr

Vždy chutné a čerstvé
regionálne dobroty

Uprednostňujeme slovenských dodávateľov z našich regiónov, ktorí nám svoje výrobky vyrobené s láskou dodávajú denne, čo zaručuje nespochybniteľnú kvalitu a čerstvosť výrobkov.

Svetové produkty,
ktoré musíte ochutnať

Sortiment dopĺňajú výrobky zahraničných dodávateľov, oživujúce lokálny trh a prezentujúce výnimočnosť dostupnú za hranicami Slovenska.

Tradičné a overené recepty
bez použitia zbytočnej chémie

Majstrovstvo poctivej výroby je často rodinným tajomstvom, ktoré dedia naši dodávatelia z generácie na generáciu. To dodáva našim výrobkom ich jedinečnosť.

U nás presne viete,
odkiaľ potravina pochádza

Všetky naše produkty majú zreteľne označené miesto výroby, pretože veríme, že poznať pôvod a zloženie výrobkov je zárukou kvality a garancie spokojnosti zákazníkov obchodu Sýpka.

V našom obchode na vás okrem kvalitných potravín čaká aj ústretový a láskavý prístup našich predavačiek.

Sme nadšení a zapálení pre kvalitné a tradičné chute. Teší nás, keď z nášho obchodu odchádza spokojný zákazník. Ak sa aj náhodou nášmu zákazníkovi niečo nepáčilo, snažíme sa mu vyhovieť a zjednať nápravu. V Sýpke nerobíme drahoty s reklamáciou.

Stretnite sa s nami a navštívte náš obchod v Liptovskom Mikuláši.
Radi vás u nás privítame.

Ústretový a láskavý prístup, poctivá produkcia, záruka 100% kvality, aj to pre nás znamená Sýpka - miesto, kde si život môžete skutočne vychutnať spoločne s nami.