Naše
potraviny

V predajni Sýpka nájdete kvalitné potraviny, ktoré vám denne prinášame s láskou. Uprednostňujeme drobných slovenských  dodávateľov z našich regiónov. Ich blízka dostupnosť zaručuje čerstvosť našich výrobkov.

Domácu slovenskú produkciu však dopĺňame aj o kvalitné zahraničné potraviny, ktoré nie sú bežne v našej krajine dostupné. Pri výbere zo zahraničných výrobkov si na svoje prídu najmä milovníci kávy, čokolády či syrov.

Pri všetkých produktoch musí byť jasné odkiaľ pochádzajú. Veríme, že poznať pôvod a zloženie výrobkov je zárukou kvality, výnimočnej chuti a zdravia.

V policiach našej predajne

nájdete

Mäso a mäsové výrobky

Všetky mäsové výrobky, ktoré u nás nájdete sú vyrobené podľa tradičných receptúr a postupov solenia, miešania a údenia. Neobsahujú žiadne konzervačné látky, múku a alergény. Nakúpiť u nás môžete klobásy, párky, špekačky, tlačenku, šunku, jaternicu, škvarenú masť, mäsové konzervy, ale aj čerstvú hydinu z farmy.

Odkiaľ pochádza mäso a mäsové výrobky
v našej predajni?

Mlieko, syry
a mliečne výrobky

Ovčie, kozie či kravské mlieko, čerstvá ovčia a kozia hrudka, ale taktiež zrejúce syry, syrové nite, alebo tradičné korbáčiky, parenice, oštiepky a údené syry nájdete v našej predajni. V našej ponuke nechýba 100% ovčia bryndza nepasterizovaná, 83% maslo a taktiež Ghee maslo, kozie a ovčie jogurty, kravské smotanové, jogurtové mlieka, ale aj žinčica a smotana. Zo svetových výrobkov môžete ochutnať kvalitné holandské a francúzske syry Brie, Gouda a iné. Samozrejme všetky výrobky sú bez zbytočnej chémie a konzervantov.

Odkiaľ pochádza mlieko, syry
a mliečne výrobky v našej predajni?

Zelenina a ovocie

Čakajú na vás krásne, chutné a zdravé jahody, jablká, broskyne, čerešne, slivky, paradajky, papriky, uhorky, kapusta a mnoho iných čisto prírodných plodov, ktoré pravidelne vozia aj k nám do Sýpky zo zeleninových a ovocných fariem.

Odkiaľ pochádza zelenina a ovocie
v našej predajni?

Chlieb a pečivo

Prinášame na vaše stoly tie najkvalitnejšie pekárenské výrobky od tradičnej
rodinnej pekárne priamo z Liptova. U nás nájdete vždy čerstvé pečivo.

Odkiaľ pochádza chlieb a pečivo
v našej predajni?

Vajcia

U nás nakúpite domáce vajíčka, ktoré zniesli sliepky chované voľne,
ale aj vajíčka z podstielkového chovu priamo z domácich fariem.

Odkiaľ pochádzajú vajcia
v našej predajni?

Cestoviny

Príďte si do našej predajne po tradičné cestoviny.
Ponúkame vám fazuľové, šošovicové a hrachové cestoviny.

Odkiaľ pochádzajú cestoviny
v našej predajni?

Múky, strukoviny a semienka

Vybrať si môžete z množstva rôznych druhov múk, strukovín a semien, ktoré sú bez chemického ošetrenia. Môžete si k nám skočiť po pestrecovú, hrachovú, sójovú, či cícerovú múku. Veľa druhov je vhodných aj pre celiatikov.

Odkiaľ pochádzajú múky, strukoviny
a semienka v našej predajni?

Med, medovina
a včelie produkty

Poznáte priaznivé účinky medu a včelích produktov? Ponúkame vám rôzne druhy medu a včelej kozmetiky, ale taktiež medovinu a tradičný včelí produkt – propolis.

Odkiaľ pochádza med a včelie produkty
v našej predajni?

Džemy, sirupy a šťavy

Džemy, sirupy a šťavy v našej predajni sú vyrobené a spracované z jednotlivých druhov ovocia bez používania chemických konzervantov, umelých sladidiel a umelých farbív. Detské výživy, ale aj ovocné lekváre sladené medom sú jedným z chutných výrobkov z ovocia, ktoré u nás nájdete.

Odkiaľ pochádzajú džemy, sirupy a šťavy
v našej predajni?

Zaváraniny

Prinášame vám zaváraniny vyrobené tradičným spôsobom spracovania ovocia (slivky, hrušky, marhule, ...) a zeleniny (lečo, kapusta, ...), ktoré pochádzajú od domácich pestovateľov.

Odkiaľ pochádzajú zaváraniny
v našej predajni?

Bylinky

Okrem bylinných čajov vám ponúkame  okolo 50 druhov sušených liečivých rastlín vo farmaceutickej kvalite, sušené pri 30 °C.

Odkiaľ pochádzajú bylinky
v našej predajni?

Koreniny

U nás nájdete len koreniny vysokej kvality bez soli a glutamánu, ktoré balíme priamo pred vami. Príďte si vyskúšať pravé chute korenín a himalájskej soli.

Odkiaľ pochádzajú koreniny
v našej predajni?

Čokoláda, cukríky, káva, müsli tyčinky

Sladké chute v našom obchode zastupujú ručne vyrábaná čokoláda bez chemických prísad, domáce müsli tyčinky, medové a trstinové cukríky a lízatká. Nezabúdame ani na milovníkov praženej zrnkovej kávy.

Odkiaľ pochádzajú sladkosti v našej predajni?

Víno a destiláty

Pre vaše rodinné oslavy a rôzne posedenia máme v našej ponuke kvalitné ovocné vína od malých vinárov, ale aj kvalitné 100% destiláty.

Odkiaľ pochádzajú vína a destiláty
v našej predajni?

Kozmetika

Okrem potravín v našom obchodíku ponúkame prírodnú a medovú kozmetiku. Z kozmetiky sú odstránené všetky všeobecne nežiadúce zložky, ktoré sú nepriaznivé z dermatologického a ekologického hľadiska. S našou kozmetikou budete maximálne spokojní.

Odkiaľ pochádza kozmetika
v našej predajni?

Ostatné

V našom obchodíku natrafíte aj na konopný, lanový, makový a pestrecový olej lisovaný za studena, orechy, sušené hríby, kyslú kapustu a čalamádu. Ale aj na chuťovky ako výťažky z chilli, paprikové a chrenové pomazánky.

Odkiaľ pochádzajú ostatné výrobky
v našej predajni?